PREMIUM

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ

БУДЬ-ЯКІ ТИПИ ЛІФТІВ

Без машинного приміщення та з машинним приміщенням(МR та MRL)

Висота верхнього поверху від≥2700 мм(взалежності від вантожопідємності)

Ліфти вантажністю від 250-25000 кг

Швидкість від: 1,6 до 8,0 м/с

Лебідки канатні та на ременях

КОМПЛЕКТУЮЧІ

Ультра сучасна лебідка від ZHIEHL-ABEGG

Безредукторний привід для ліфта із пласкою системою StPUGurt (поліуретановим пасом зі сталевим кордом) як підвіскою для ліфтів із машинним відділенням і без нього. Використання пасів як підвіски дає змогу зменшити діаметр тягових шківів і натяжних барабанів до 100 мм. Так можна залишити більше простору для кабіни та більш ефективної експлуатації ліфта.
ZAtopx забезпечує ідеальну основу для реалізації компактних та плавно працюючих ліфтів, які характеризуються максимальною функціональністю в обмеженому просторі.

Найкомфортніші двері PRISMA

Двері PRISMA MICRO доступні як двопанельна бокова закриваюча двері і як чотирьохпанельна центральна закриваюча двері. Він дуже полезен для використання в шахтах з обмеженим доступним простором для установки вешалок і порогів. Він відрізняється від відповідних моделей серії MICRO тим, що вимоги до місця підоконника знижені від 90 до 75 мм. З чотирма отверстием до 1100 мм як для двухпанельной, так і для четырехпанельной версії.

Гарантована безпека з Італійськими системами "PFB"

Новий двонаправлений регулятор підвищення швидкості LX200, схвалений TÜV Germany, є нашим останнім твором, ультракомпактним і надвисокопродуктивним. Він досягає швидкості обробки від 0,20 м/с до 2,66 м/с і номінальної швидкості до 2,30 м/с.Надшвидкий зі зменшеними розмірами, він складається зі шківи Ø200 мм для стандартного каната діаметром 6/6,5 мм. Новий LX200 поставляється з випробувальним пазом і закаленим пазом. Він може поставлятися з тросовим захисним огородженням, захисним чехлом, пультом дистанційного управління та UCM. Відкрийте для себе всі додаткові і комбіновані веса натяження, нажав кнопку нижче!

Надійність з канатами GUSTAV WOLF

Gustav Wolf є одним із найбільших міжнародних постачальників ліфтових канатів. Високопродуктивні канати виробляються для багатьох застосувань і особливо дивують своїм тривалим терміном служби. Густав Вольф пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування по всьому світу. Наприклад, ліфтові системи можуть бути зібрані в короткі терміни зі спеціальними канатами і наконечниками каналів, готовими до установки.

Електрообладнання Німеччина "Ziehl-Abegg"

Перетворювачі частоти з модельного ряду ZАdyn призначені для зручного та точного управління швидкістю руху ліфтів. Перетворювачі частоти ZАdyn забезпечують високий комфорт при переміщенні та точність зупинки як ліфтів з синхронним або асинхронним двигуном, так і ліфтів з гідравлічним приводом. Поєднання перетворювача частоти ZAdyn та ліфтів, які обладнані редукторами від компанії ZIEHL-ABEGG, дозволяє досягати максимальної гнучкості та універсальності як під час модернізації існуючих ліфтів, так і під час виробництва нових. Завдяки бездоганно налаштованій системі, яка складається з приводу, системи управління та програмного забезпечення, компанія ZIEHL-ABEGG надає ідеальні, універсальні рішення для ваших ліфтів.

ОСОБЛИВОСТІ

DuS®

Рішення, що дозволяє розробити, візуалізувати та створити, будь-який унікальний дизайн кабіни в короткий проміжок час

Не обмежений вибір матеріалів, співпраця з передовими дизайнерськими брендами для реалізації надскладних проектів

КЕЙСИ

Ваши данные
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
×