Про нас

ЦІЛЬ

Створювати людям комфортне та безпечне пересування в просторі будівель і споруд

МІСІЯ

Використовуючи інноваційний підхід, стандартні розробки і технології «BRAVO» в проектуванні і виробництві ліфтового обладнання, надавати високотехнологічну схему виготовлення, постачання, монтажу та обслуговування підйомних механізмів, що вирішує всі завдання замовників з підйому пасажирів та вантажів

Історія

Історія компанії почалася з рішення засновників розробити та надати людям новий інноваційний продукт, забезпечивши оригінальний підхід в сфері виробництва ліфтів та підйомних механізмів. Використовуючи новітні принципи в системі проектування і виробництва, компанія взялася за розробку та впровадження простої, високотехнологічної схеми виготовлення і постачання ліфтів та підйомних механізмів, вирішуючи всі завдання замовників з підйому пасажирів та вантажів.

Сьогодні компанія «БРАВО» має унікальний, злагоджений конструкторсько-технологічний колектив та власну точну технологію ліфтобудування «BRAVO». Це дозволяє в стандартні терміни створювати будь-який за складністю ліфт. Компанія має описану технологію виробництва на розширену лінійку ліфтів «BRAVO» серії «BL-ST», вантажопідйомності від 50кг до 200т, без обмеження швидкості і висоти підйому. Створена гнучка система виробництва, що дозволяє миттєво змінювати комплектуючі та компоненти без шкоди основним конструкціям. Базова технологія дозволяє виробляти до 5000 ліфтів на рік. Запроваджена система управління якістю ISO 9001: 2015, сертифікації TUV, що дозволяє відстежувати і швидко реагувати на негативні фактори, що впливають на якість продукції. Створена власна лінійка ліфтових дверей «BRAVO» та власна технологія виробництва контролерів та електричних ліфтових систем. Впроваджується система глобального контролю за роботою ліфтів «BRAVO». Впроваджені нові інструменти управління «Habbard management system». Отримано сертифікати відповідності продукції модуль Н1. Компанія розширює свій колектив і виробництво. Розробляються нові дизайнерські рішення оздобленні купе кабін. Запропоновані пакети відновлення (модернізації) старих ліфтів. В процесі виробництва одного ліфта «BRAVO» бере участь більше 50 компаній з 15 країн світу. Для виробництва одного ліфта використовується зусилля і навички більше 10000 чоловік, більше 1500 різних верстатів і механізмів.

Ваши данные
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×